HAFTY I ARTYKUŁY PROMOCYJNE

Przygotowanie programów hafciarskich wykonujemy samodzielnie we własnym studiu projektowym. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa i do minimum skrócony jest czas realizacji Państwa zleceń.

Hafty jako zdobienia

Haft komputerowy jest wspaniałą techniką, która daje nieograniczone możliwości zdobień wykonywanych na tkaninach, dzianinach, skórze. Jesteśmy doskonale przygotowani, aby doradzić Państwu te zdobienia, lub wskazać gdzie szukać inspiracji.

Logotypy firmowe

Istnieje wiele możliwości technicznych, aby logo firmy przedstawić w formie haftu. Służymy Państwu naszym wieloletnim doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem by Państwa zlecenie zostało perfekcyjnie wykonane.

Aplikacje

Technika naszywania aplikacji pozwala na uzyskanie ciekawych efektów haftu poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów lub kolorów tkanin.  Posiadamy laser, który jest doskonałym urządzeniem wspomagającym hafciarki przy aplikacjach.

Emblematy

Emblematy i naszywki są wykorzystywane jako elementy, które można naszyć na gotowe wyroby. Mogą pełnić funkcję ozdobną, informacyjną lub być nośnikiem reklamy.

Sztandary i proporczyki

Sztandary to najbardziej wymagające produkty haftu, które możemy wykonać w naszej pracowni dla Państwa poczynając od projektu.

Ubrania promocyjne

Szyjemy lub pomagamy w zakupie gotowych ubrań promocyjnych , na których umieszczamy haftowane lub drukowane logo firmowe. Wykonujemy także same zdobienia w formie haftu lub druku na powierzonych produktach promocyjnych.

Artykuły promocyjne

Zajmujemy się projektowaniem oraz szyciem gadżetów reklamowych z haftem lub drukiem. Wykonujemy również same zdobienia na gotowych produktach. Nasza długoletnia działalność w branży wzbogaca nasze usługi, które możemy także wykonywać we współpracy z różnymi specjalistycznymi firmami. Zapraszamy do sprawdzenia naszych cen producenta.

POZNAJ NASZE TEKSTYLIA DOMOWE I HAFTOWANE PRODUKTY

TOP

Facebook