OBRUSY

Od ponad 15 lat nasze obrusy zdobią Państwa domy i restauracje. Dokładamy wszelkich starań, aby projektowane i wykonywane w firmie Tercja obrusy były świetnej jakości i w pięknym zróżnicowanym wzornictwie. Dla miłośników tradycji szyjemy obrusy z tkanin naturalnych jak ponadczasowy len czy bawełna. Dla osób ceniących praktyczność oferujemy tekstylia domowe z nowej generacji tkanin plamoodpornych, które wspaniale łączą funkcje użyteczne i walory estetyczne.  Zawsze testujemy dla Państwa wszystkie nowe tkaniny, aby potwierdzić parametry techniczne i sprawdzić je „fachowym okiem”.

Dla Państwa ciągle poszerzamy ofertę tekstyliów domowych. Lubicie Państwo nasze serwetki, które często haftujemy indywidualnym monogramem lub logo restauracji. Modne podkładki tekstylne czy bieżniki często zastępują Państwu tradycyjne obrusy w nowoczesnych wnętrzach.

Akcesoria do ozdoby stołu wyszukujemy dla Państwa inspirowani najnowszymi trendami wyposażenia wnętrz. Stół to jedno z najważniejszych miejsc w domu – tu często toczą się ważne rozmowy – tu spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi. Naszą misją jest tworzenie i inspirowanie, aby  stoły były piękne nakryte, aby przy Państwa stołach zawsze panowała niepowtarzalna atmosfera.

Do produkcji naszych tekstyliów domowych często wykorzystujemy polskie surowce, ponieważ są świetnej, powtarzalnej jakości. W ten sposób przyczyniamy się do rozwoju narodowej gospodarki, której jesteśmy częścią.

Ofertę detaliczną prezentujemy w naszym e-sklepie : www.e-obrus.pl odbiorców hurtowych i klientów działu horeca zapraszamy do naszego działu handlowego.

Nasze doświadczenie i wiedza jest do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

POZNAJ NASZE TEKSTYLIA DOMOWE I HAFTOWANE PRODUKTY

TOP

Facebook